Filtry
Kolor wypełnienia
Kolor konstrukcji
Materiał konstrukcji
Wysyłka w
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Daszki balkonowe
Zadaszenia drzwi i balkonów to produkty, które umożliwiają stworzenie osłony przed słońcem, deszczem czy śniegiem. Rozwiązania oferowane w sklepie Robelit cechują się wysoką trwałością i łatwością instalacji, a także lekkością – dzięki temu stanowią świetny wybór jako daszki balkonowe czy nad drzwi do samodzielnego montażu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi w naszym asortymencie.

Jeśli poszukujesz daszków w niestandardowych wymiarach, sprawdź naszą ofertę w kategorii zadaszenia niestandardowe.

Rodzaje daszków

Daszki balkonowe to produkty, które można tworzyć z wielu różnych materiałów. Do najczęściej polecanych zalicza się jednak daszki o konstrukcji wykonanej z aluminium malowanego proszkowo i wypełnienia z poliwęglanu komorowego. Takie połączenie materiałów sprawia, że nasze daszki balkonowe cechują się świetną wytrzymałością, dobrze przepuszczają światło, a jednocześnie są konkurencyjne cenowo.

W sklepie Robelit dostępne są daszki proste i łukowe. Dostępność profili w kolorach białym, szarym i brązowym wraz z szerokim wyborem kolorów płyt komorowych pozwala zaspokoić szerokie wymagania estetyczne klienta. W kategorii „zadaszenia drzwi i balkonów” można znaleźć także szereg innych propozycji o różnych zastosowaniach – m.in. daszki nad pompę ciepła i wyjątkowe markizy Coppo Line.

Jak dobrać daszek?

Wybierając daszek, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jego rozmiar, kształt, materiał wykonania i kolor. Zależnie od charakterystyki danego obiektu wybór może być zupełnie inny – proste konstrukcje z poliwęglanu najlepiej sprawdzą się jednak w nowoczesnym budownictwie. Rozwiązania tego typu doskonale sprawdzą się m.in. jako daszki nad balkonem w bloku czy zadaszenie nad drzwiami. Co istotne, wybrany produkt musi przede wszystkim zapewniać ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy intensywne słońce.

Trendy i innowacje w dziedzinie daszków

Ze względu na ogromne postępy w dziedzinie technologii i dostępnych materiałów obecnie można liczyć na coraz większy wybór w kwestii zadaszeń. Przykładem są właśnie daszki balkonowe z wypełnieniem z poliwęglanu komorowego dostępne w sklepie Robelit – nasze propozycje wyróżniają się szeregiem korzystnych właściwości, które przekładają się na szerokie możliwości zastosowania w budownictwie. Jeżeli nie odpowiada nam żaden ze standardowych daszków dostępnych w sklepie Robelit możemy wysłać zapytanie o wycenę zadaszenia według indywidualnych naszych potrzeb – firma wykonuje również zadaszenia „szyte na miarę”.

Jeśli poszukujesz daszków w niestandardowych wymiarach, sprawdź naszą ofertę w kategorii zadaszenia niestandardowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl