O firmie

"Z produktami Robelit bezpiecznie" –  to nie tylko hasło, to codzienna praca, dzięki której marka Robelit jest ugruntowana i rozpoznawalna na rynku. Klienci identyfikują ją z materiałami, które oferujemy. Niezależnie od rodzaju surowca zastosowanego w produktach – płytach i ich charakterystyki, klienci chcą kupić "kawałek Robelitu".

Mamy dobre stosunki z dostawcami i odbiorcami, oparte na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Historia współpracy z naszymi partnerami datuje się od kilku do kilkudziesięciu lat, zasady współpracy dopełniają umowy handlowe. Jakość produktów i serwis utrzymywany jest na wysokim poziomie, co zapewnia komfort działania i bezpieczeństwo naszym klientom.

Promujemy nasze produkty pod hasłem "Z produktami Robelit bezpiecznie!" zarówno z uwagi na ich właściwości, jak i na zgodność ich stosowania z polskimi przepisami.

 

Naszym celem jest, by nasza spółka mogła stale cieszyć się opinią:


»  dostawcy szerokiej gamy produktów, aktualizowanej zgodnie z potrzebami klientów,
»  wiodącego dystrybutora materiałów wykończeniowych dla budownictwa z tworzyw sztucznych na rynku polskim i zagranicznym,
»  dostawcy wspierającego w doborze asortymentu, oferującego ujednolicony sposób prezentacji, sprzedaży, dzięki zaopatrywaniu klientów w stojaki ekspozycyjne.

 

Wspieramy naszych partnerów poprzez:


»  przeprowadzenie szkoleń dla sprzedawców naszych klientów,
»  okresowe wizyty w punktach sprzedaży,
»  pomoc w działaniach promocyjnych.

Dbałość o konsumenta traktujemy jako filozofię firmy, z której wynika dążenie do zaspokajania potrzeb, życzeń i oczekiwań naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl