Pokaż filtry
Schowaj filtry

Maty ochronne
Maty ochronne na podłogę są przeznaczone do skutecznego zabezpieczenia miejsc, w których występuje ryzyko uciążliwych warunków użytkowania i uszkodzenia podłogi. Najczęściej dotyczy to krzeseł obrotowych i suwanych, a także foteli biurowych na kółkach. Dodatkowo, maty ochronne na podłogę zabezpieczają przed uszkodzeniami spowodowanymi chodzeniem w obuwiu na obcasach. Zarysowania, a także pęknięcia podłogi wyglądają nieestetycznie i mogą prowadzić do dalszych uszkodzeń. Maty ochronne to skuteczny sposób na punktowe zabezpieczenie podłogi w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia lub nadmierną eksploatację. 

Maty ochronne na podłogę - najważniejsze informacje

Maty ochronne na podłogę wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, a także w biurach, szkołach oraz w instytucjach. Warto pamiętać, że nawet w przypadku twardych podłóg charakteryzujących się wysoką klasą ścieralności, występuje ryzyko uszkodzenia w miejscach narażonych na intensywną eksploatację. W takich sytuacjach wysokiej klasy maty ochronne na podłogę to najprostsze i zarazem najskuteczniejsze rozwiązanie. Dodatkowo, to jeden z najlepszych sposób na wydłużenie żywotności podłogi i zachowanie jej pierwotnego wyglądu przez bardzo długi czas.

Maty ochronne na podłogę dostępne w asortymencie

Do produkcji mat ochronnych dostępnych w naszym sklepie wykorzystano bardzo wytrzymały materiał, jakim jest poliwęglan. Podwyższona odporność na pęknięcia zapewnia zachowanie pierwotnych właściwości i wyglądu przez wiele lat użytkowania. Kolejną zaletą mat ochronny znajdujących się w asortymencie naszego sklepu są zaokrąglone brzegi gwarantujące bezpieczeństwo podczas użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje lekko chropowata nawierzchnia (struktura pomarańczowej skórki) - dzięki niej zarysowania na macie nie są widoczne.

W tej kategorii oferujemy maty ochronne przeznaczone do użytkowania na twardych podłogach, mają one wymiar  900 mm x 1200 mm x 1,8 mm, maty są bezbarwne. Na podłogi twarde oferujemy także maty okrągłe  - ich średnica, w zależności od konkretnego modelu, wynosi 600 mm lub 900 mm, występują one w kolorze czarnym.

Z kolei do użytkowania na dywanach są maty wyposażone w specjalne wypustki, które zapewniają stabilność i zabezpieczają przed przypadkowym poślizgiem - wymiar  900 mm x 1200 mm x 2,3 mm. Maty występują w kolorze bezbarwnym. 

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru konkretnej maty ochronnej, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl