Kontakt

Doradztwo techniczne i obsługa inwestycji

Maciej Góra – 693 221 644, e-mail: maciej.gora@robelit.pl
Leszek Nagiel – 609 682 983, e-mail: leszek.nagiel@robelit.pl
Dawid Purgal – 609 685 161, e-mail: dawid.purgal@robelit.pl

Dane kontaktowe

Robelit Sp z o.o.

ul. Legionów 79
42-200 Czestochowa

Spółka wpisana do rejestru Sądu Rejonowego w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000096884. Wysokość kapitału zakładowego 102 000,00 zł.

Godziny otwarcia

Biura sprzedaży: 8.00 – 16.00 (pon. – pt)

Magazyn (wydawanie i przyjmowanie towaru): 7.00-15.00 (pon – pt)

 

Sekretariat

tel. +48 (34) 377 42 98
fax +48 (34) 377 42 99
e-mail: info@robelit.pl

Logistyka

tel. 34 377 42 42

Sklep internetowy

tel. 34 377 42 02

Obsługa marketów i hurtowni

 

1. Mariusz Nowakowski - tel. 609 368 765, e-mail: nowakowski@robelit.pl

2. Maciej Gacek - tel. 605 239 267, e-mail: maciej.gacek@robelit.pl

3. Kamil Zapalski - tel. 693 221 228, e-mail: kamil.zapalski@robelit.pl

4. Michał Grabowski - tel. 601 097 078, e-mail: michal.grabowski@robelit.pl

5. Waldemar Pryka - tel. 607 471 541, e-mail: waldemar.pryka@robelit.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl