Filtry
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Szklarnie
Szklarnia ogrodowa wykonana ze szklanych elementów coraz częściej zastępowana jest rozwiązaniem, jakim jest szklarnia z poliwęglanu komorowego. Płyty poliwęglanowe są o wiele bardziej trwałe niż szkło. W połączeniu z mocnym stelażem, zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji. Miłośnicy uprawy roślin decydują się na nie również ze względu na pewność, że przetrwają one wiele lat. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szklarnia ogrodowa wykonana ze szklanych elementów coraz częściej zastępowana jest rozwiązaniem, jakim jest szklarnia z poliwęglanu komorowego. Płyty poliwęglanowe są o wiele bardziej trwałe niż szkło. W połączeniu z mocnym stelażem, zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji. Miłośnicy uprawy roślin decydują się na nie również ze względu na pewność, że przetrwają one wiele lat. 

Szklarnie z poliwęglanu – jakie są ich właściwości?

  • Transmisja światła: szklarnie z poliwęglanu komorowego chronią rośliny przed zbyt dużym natężeniem promieni słonecznych lub promieniowania,
  • odporność na zniszczenie: ze względu na materiał wykonania, szklarnia jest dużo bardziej wytrzymała na uderzenia. Poliwęglan jest na tyle mocny i elastyczny, że wytrzymuje znacznie większą siłę uderzenia niż płyty ze szkła,
  • Estetyka: szklarnia domowa z poliwęglanu świetnie wygląda w ogrodzie. Jej stelaż został wykonany ze stali ocynkowanej. Płyty poliwęglanowe można też łatwo utrzymać w czystości. 

Szklarnia ogrodowa – jaką wybrać?

W ofercie Robelit znajduje się kilkanaście odmian szklarni z poliwęglanu. Tak duży wybór jest atutem, ale jednocześnie pewnym wyzwaniem, ponieważ wymaga od klienta rozeznania w tym, na co zwrócić uwagę, zamawiając konkretny typ. 

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest z pewnością zastosowanie. Jeżeli będzie to szklarnia domowa, niezwykle ważnym aspektem są wymiary, takie jak długość i szerokość. Dzięki temu nie nastąpi moment, w którym zamówiona szklarnia domowa nie będzie spełniać swoich funkcji, zajmując zbyt mało lub zbyt dużo miejsca. 

W przypadku produktów takich, jak szklarnia ogrodowa, ważną kwestią jest powierzchnia. Jeśli wykorzystywana będzie do celów biznesowych, na przykład do handlu owocami i warzywami, warto postawić na nieco większy model.

Top 3: polecane szklarnie z poliwęglanu z naszej oferty 

  • Szklarnia trójka 3x4x2,1m – jest to konstrukcja, której szerokość wynosi 3 m. Cechuje się konstrukcją łukową. Wyposażona jest w 2 drzwi. 
  • Szklarnia dwójka 2x2x2,2m – jest to węższa szklarnia, której szerokość wynosi 2 m. Doskonale sprawdzi się na mniejszych działkach. Wykonana z płyt poliwęglanowych komorowych o grubości 4 mm.  
  • Szklarnia strzałka 3x2x2,4m – produkt ten cechuje się charakterystyczną strzelistą konstrukcją, która przypomina grot strzały. Dzięki temu jeszcze lepiej poradzi sobie z zalegającym śniegiem. 

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Robelit?

Szklarnie z poliwęglanu dostępne są w różnych odmianach – pojedynczych lub modułowych. Dzięki nim uprawa roślin może przebiegać skutecznie, a w efekcie właściciel takiej instalacji otrzyma pyszne owoce, warzywa lub piękne kwiaty. W naszym sklepie oferujemy produkty sprawdzone, najwyższej jakości. Decydując się na wybór naszej oferty, można być pewnym, co do bezpieczeństwa produktów. Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu, w którym dostępne są także m.in. zadaszenia drzwi i balkonów, produkty z poliestru czy wiele rodzajów płyt.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl